Послуги автоелектрика

Ласкаво просимо в автосервіс APMASTER

Послуги автоелектрика в Києві за сучасними технологіями від професіоналів.

Ми - автосервіс APMASTER, обслуговуємо і ремонтуємо автомобілі за чесну ціну.

Клієнти повертаються до нас, тому що у нас:

• Фіксована ціна – реальні ціни на сайті. Ви плануєте свій бюджет і точно знаєте, скільки витратите.

• Сучасне обладнання – робочі місця обладнані сучасним обладнанням, яке з максимальною точністю визначить несправність вашого автомобіля.

• 100% гарантія виконаних робіт – автосервіс «Apmaster» дає гарантію на всі запчастини і види робіт, а також гарантує відсутність несправностей після обслуговування.

Найдорожче для клієнтів – це час, тому ми виконуємо роботи максимально швидко і якісно. Завжди готові вислухати ваші побажання та піти на зустріч.

Ціні на популярні роботи по ремонту автоелектрики
Діагностика електрообладнання Від 300
Оглянути весь прайс лист
Ремонт електрообладнання Від 400

Оглянути весь прайс лист
Запуск двигуна Від 800

Оглянути весь прайс лист
Ремонт та "ТО" освітлення Від 500

Оглянути весь прайс лист
Ремонт автоелектрики

Діагностика, Заміна, Ремонт, Перевірка

Діагностика

Професійна діагностика генератора за 15-25 хвилин. Ми цінуємо час наших клієнтів.

Перевірка на стенді

Спеціальний діагностічній стенд дозволяє провести необхідні тести і визначити причину несправності.

Комплексна перевірка електроніки

Виконується повна перевірка електронної системи, усіх вузлів пов'язаних с питанням клієнта.

Збірка / Розбірка

Досвідчені майстри якісно і в стислі терміни проводять збирання і розбирання механізму.

Ремонт

Ремонт системи освітлення, електропроводки, електронних і електронно-механічних вузлів.

Перевірка

Контрольна перевірка працездатності після ремонту з гарантією якості проведених робіт.

Автоелектрик - автосервіс з гарною репутацією - Послуги з ремонту проводки автомобіля - СТО у Києві

Сучасні машини напхані різноманітним електрообладнанням, яке вимагає своєчасного та професійного обслуговування. Своєчасна діагностика та ремонт елементів електронної системи забезпечують комфортну їзду і, що найважливіше, безпеку водія і пасажирів, знижує ризик ДТП.

Визначити причину несправності можна тільки за допомогою спеціального обладнання. Установка сигналізації, усунення проблем з проводкою автомобіля та датчиками, установка автозвуку, ремонт системи освітлення та багато іншого – всім цим займається автоелектрик і він же є одним з найбільш затребуваних фахівців серед власників транспортних засобів.

Автосервіс «Apmaster» надає послуги кваліфікованих фахівців, автоелектрик проведе комп'ютерну діагностику вашого автомобіля на основі якої реалізує оптимальне рішення проблеми.

Традиційно склалося, що водії не люблять заїжджати на регулярну діагностику, а звертаються до послуг сервісних центрів тільки в разі явних несправностей автомобіля або коли робота деяких систем починає доставляти їм незручності.

Ми наведемо 3 простих аргументи, які повинні поставити крапку на уявній економії та мають мотивувати не відтягувати рішення. Відсутність регулярної діагностики систем автомобіля призводить до:

• Витрат, які збільшаться в декілька раз в разі поломки. Набагато дешевше оплатити діагностику та деякі профілактичні роботи, які виключать повну поломку того чи іншого елемента. Наприклад, своєчасне виявлення забруднених або окислених контактів та їх подальша чистка, значно знижує ймовірність виходу з ладу електронного обладнання.

• Створенню потенційно небажаних або небезпечних ситуацій під час дорожнього руху. Від ваших дій залежить не тільки ваша безпека, але і безпека всіх інших учасників дорожнього руху.

• Сучасне обладнання дозволяє швидко проводити діагностику електронних систем. Ми не витратимо багато вашого часу. В деяких випадках окремі вузли знімаються, встановлюються на спеціальний стенд для перевірки та зняття тестів.

• Приставка управління інтелектуальними регуляторами напруги. Імітує сигнали управління регуляторами напруги.

Можливо, в процесі діагностики виявиться, що знадобляться додаткові послуги, автоелектрик приверне суміжних фахівців. Професійний автоелектрик на СТО «Apmaster» – це саме те, що потрібно вашому автомобілю.

Електрична система автомобіля рівноцінна нервовій системі людини. Все працює за допомогою неї, але з часом трапляються збої та відразу важко зрозуміти, що саме відповідає за ту чи іншу несправність.

Навіть сама якісна автоелектрика згодом виходить з ладу. Згодом ви обов'язково зіткнетеся з дивацтвами в роботі електроніки і тут послуги автоелектрика стануть для вас рятувальним кругом.

Наші фахівці впораються з будь-якими порушеннями, а також можуть попередити майбутні потенційні проблеми. В послуги автоелектрика входить:

В послуги автоелектрика входить:

• Ремонт системи освітлення;

• Установка сигналізації;

• Ремонт електронних блоків управління двигуна;

• Установка автомагнітоли та автозвук;

• Ремонт генераторів, стартерів та багато іншого.

Якщо вас цікавлять такі послуги, як автоелектрик Київ Лівий берег, то СТО «Apmaster» –це кращий вибір, так як у нас немає шаблонних рішень. Ми цінуємо наших клієнтів, в основі робіт – індивідуальний підхід в кожному окремо взятому випадку.

Особливості роботи сервісного обслуговування на СТО «Apmaster»:

1. Візуальний огляд. Перевірка обертання валу ротора, наявності пошкоджень на кришках, ступінь зносу поверхні канавок, надламів і тріщин в області шківа;

• Автоелектрик пропонує оптимальне рішення комплексу проблем в порядку важливості.

• Після обговорення з клієнтом приймається знову-таки оптимальне рішення: чи проводити комплексний ремонт або тільки ремонт окремих елементів електричної системи?

Важливо не тільки надавати якісне обслуговування, а й проводити роботу з клієнтами. Професіоналізм і швидкість усунення проблем знаходять відгук серед наших клієнтів і багато з них стали постійними відразу ж після першого досвіду співпраці.

Відгуки

Щасливі клієнти - Автосервісу APMASTER

Приклади робіт по ремонту та заміні генератора

Фото готових робіт

Відновлення автоелектроніки

Відновлення після авто пожежі

Відновлення заводської проводки

Відновлення проводки


Діагностика та ремонт

Заміна щіток та ремонт бендікса