Сейчас

Корзина пуста

ARAL

В 1898 році 28 листопада 13 вуглевидобувних компаній в місті Бохум заснували "Західно-Німецьке Об'єднання з Продажу Бензолу". Профілем фірми був продаж хімічним заводам супутніх продуктів виробництва коксу, таких як бензол, толуол, ксилен.

Після кількох реорганізацій фірма одержала назву "Бензольна Асоціація" (Benzol-Verband), або скорочено B.V.

В1924 році постійне зростання числа автомобілів (ми ж говоримо про Німеччину, а не про СРСР) сприяло перетворенню B.V. на велику паливну компанію. Співробітник фірми хімік Вальтер Освальд винайшов новий вид бензину з суміші бензолу та газоліну. Бензол належить до групи АРоматичних органічних сполук, газолін - до АЛіфатичних. Освальд на правах винахідника придумав назву новому паливу, взявши по дві літери зі слів АРомати + АЛіфати = АРАЛ. Якщо точніше, новий вид бензину одержав назву "B.V.-Aral". Отже, з народженням Aral пов'язані дві історичні події: перший в світі бензин екстра класу та новий жорсткий стандарт якості, за яким почали його перевіряти.

1926році Створено науково-технічний відділ, зараз - науково-дослідницький центр Aral-Forschung. Це стало виразом великого значення, яке фірма Aral з самого початку придавала власним дослідженням, розвиткові та контролю якості.

В1929 р До спектру продукції, яку пропонувала фірма B.V., включено мастильні матеріали.

В1939 B.V. виводить на ринок перше в світі повністю синтетичне всесезонне масло Aral Kowal. Синтетична основа давала змогу підтримувати оптимальну в'язкість в широкому діапазоні температур.

Як один з кроків у відповідь на зміцнення державного вугільного підприємства Kohlenwertstoff AG створено фірму B.V.-Aral. Вперше слово “Арал” з’являєтья на емблемі фірми. В 50-ті роки моторні масла Aral BV-Oil та особливо BV-Oil Special були передовими продуктами найвищої якості. В ті часи вже з'явився термін "присадки", які Aral використовував для так званого "структурно-механічного вдосконалення". Присадки гальмували процес окислення масла, мали антизносні і антизадирні властивості, зменшували залежність в'язкості від температури і покращували змащувальні характеристики. Вже в ті часи ці масла можна було використовувати протягом цілого року як всесезонні.

В1955р Aral випускає перший у світі неетильований бензин (без присадок, що містили свинець).

В 1962 році Фірма відокремлюється від Benzin-Benzol-Verband (“Бензиново-Бензольної Асоціації”), і літери B.V. зникають з назви компанії. Тепер вона називається “акціонерне товариство Арал” – Aral AG.

В 1990 році презентація Aral SuperTronic - повністю синтетичного моторного масла для високотехнологічних двигунів. В той час воно мало в'язкість SAE 5W-50.

В 1999 році введення нового кольору блакитного діаманту збігається в часі з оновленням всієї програми. Всі дочірні підприємства концерну інтегруються під єдиним загальним корпоративним прапором.

   До 2002 року доля акцій фірми Veba Oel AG в капіталі Aral AG досягає 100%. Після цього відбувається реорганізація компанії, в результаті якої Veba Oel продає акції Aral на кориcть Deutsche BP. Aral успішно інтегрується в глобальну систему групи компаній British Petroleum. Переваги для Aral - доступ до сировинних ресурсів. Перваги для BP - одержання мережі заправних станцій Aral - лідера ринку Німеччини, 1-го за обсягом реаліації ринку в Європі та 4-го в світі. Статус мережі АЗС Aral в Німеччині зберігається - фірма № 1. Розробки Aral-Forschung починають працювати на всю корпорацію, наприклад паливо Aral Ultimate стає доступним в мережі АЗС BP в інших країнах Європи. Бензин Ultimate 102 від Aral стає офіційним паливом перегонів DTM.

  Зараз слово "Арал" відомо 98% населення Німеччини. Блакитний діамант, логотип фірми, впізнають з першого погляду. Такий імідж було зароблено протягом десятиліть як символ всебічної якості, іновацій та відмінного сервісу. Сьогодні результатом наукових зусиль є запас надійності, який дає змогу моторним маслам витримувати екстремальні умови експлуатації навіть попри збільшення інтервалів заміни.

  Фірма Aral, на відміну від багатьох транснаціональних корпорацій, довго залишалась суто німецьким підприємством з орієнтацією виключно на німецький ринок. АЗС Aral були лише у сісідніх країнах: Люксембурзі, Швейцарії, Австрії, Чехії, Польщі. Експорт мастильних матеріалів було розпочато порівняно недавно: в кінці 80-х років. З одного боку це може виглядати як ознака невеликої активності, але з іншого (згадаймо потенціал, традиції та вимоги німецького ринку) є свідченням важливої риси експортної продукції Aral. Український споживач (так само як французький, шведський чи японський) одержує той самий продукт, що виробляється для внутрішнього німецького ринку. Це наслідок традиційної спеціалізації: Aral виробляє продукцію для Німеччини, експортуючи лише приблизно 8% мастильних матеріалів від обсягу загального виробництва. Отже ніяких спеціальних ліній, виробництва в третіх країнах, економії на якості задля захоплення нових ринків. Aral - оригінальна німецька продукція.

  ДП «Динаміка» – офіційний дистриб'ютор мастильних матеріалів Aral в Україні

  ДП «Динаміка» - підприємство зі 100%-ним іноземним капіталом, з 1999 року є генеральним імпортером та ексклюзивним дистриб’ютором мастильних матеріалів Aral в Україні.

  За роки роботи разом з відділом експорту Aral AG створено систему продажу, яка базується на принципі централізованої цінової та маркетингової політики. 

  Головний офіс і склад знаходяться в Києві. В більшості регіонів продукція Aral поширюється від імені ДП «Динаміка», спираючись на штатних співробітників підприємства і місцеві склади. Доставка здійснюється по всій території України до будь-якої торгової точки за рахунок дистрибьютора. Термін доставки в обласних центрах – від кількох годин до 1 доби, у віддалені райони – до 2 діб. Крім власне торгівлі фірма приділяє велику увагу підтримці високого іміджу продукції Aral, інвестиціям у станції техобслуговування, контролю над дотриманням роздрібної цінової політики.

Бренды поставщиков

Корзина

 x 
Корзина пуста
  • Товары
  • Новости

Кто Онлайн

Сейчас 12 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

  • Адрес местонахождения:
  • г Киев ул.Бориспольская 40
  • По вопросам Автосервиса:
  • (067) 438-78-79, (093) 401-59-03
  • По вопросам  Автозапчастей: 
  • (098)092-15-44. (095) 065-97-79
  • Время работы: с 9:00 до 18:00
  • Телефон: (044) 567-89-90